AKKOYUN’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Efebey Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Efrahim Akkoyun, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, Öğretmenler Günü’nü kutladı.

21:59:58 | 2021-11-23

Efebey Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Efrahim Akkoyun,Öğretmenlerin, geleceğimizin sağlam temeller üzerine inşa edilmesinde, en büyük rolü üstlendiklerini belirterek, duygularını şöyle dile getirdi: ‘Tarihin tüm dönemlerinde eğitim, toplumların bilim ve ahlak yönünden gelişmesinin temel dayanağı olmuştur.

En büyük zaferlere imza atan devletler, bilim ve teknolojide çağı yakalayabildikleri; sanatta, felsefede, kültürde geliştikleri ve insani değerleri içselleştirmiş yetkin bir toplum profili ortaya koyabildikleri takdirde varlıklarını sürdürebilmişlerdir. Bu durumun tabii bir sonucu olarak da ilimle meşgul olan ve “insan yetiştiren” kişiler toplum nezdinde her daim saygın bir yere sahip olmuştur.
Bu duygu ve düşüncelerle, bu kutsal görevi yerine getirirken hayatını kaybeden bütün eğitim neferlerimizi rahmetle anıyor, emekli öğretmenlerimize sağlıklı ve huzurlu bir yaşam temennisiyle, sevgi, emek ve özveri ile yeni nesillere rehberlik eden tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum’.
ETİKET :  

Tümü